• Ataköy 7-8-9-10 Kısım, Nef Ataköy 22-2 B Blok Kat 7.No.151, Bakırköy, İstanbul
  • Pzt - Cmt: 09:00 – 18:00
  • +90 544 972 20 80
Hava Kargo Taşımacılığı

Hava Kargo Taşımacılığı

Hava Kargo Taşımacılığı

Türkiye'nin önde gelen lojistik firmalarından UMT Lojistik olarak, hava kargo hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Dünyadaki tüm havayollarının uçabildiği her noktaya hizmet götürebilmek, havayolu taşımacılığının üstün özelliklerinden biridir. Yurtdışı bağlı ortaklıklarımız ve ofislerimiz sayesinde dünyaya yayılmış hizmet ağının getirdiği avantajları, hava kargo müşterilerine hızlı, ekonomik ve  kaliteli çözümler olarak sunmaktayız. Kapıdan kapıya hizmet vermekle birlikte havalimanından havalimanına, kapıdan havalimanına ve havalimanından kapıya seçeneklerimiz ile ithalat ve ihracat olarak kapsamlı hizmet sunmaktayız.

Ayrıca, hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılığı kombinasyonu ile iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda multimodal hizmet sunarak, optimum hizmet ağı oluşturmaktayız.

Türkiye’de E-awb sistemini uygulayarak, her türlü teknolojik gelişime derhal adapte olabilen şirket yapımız ile tüm hava kargo operasyon faaliyetlerimizi elektronik ortamda gerçekleştirmekteyiz.

Genç, dinamik ve eğitimli ekibimizle birlikte müşterilerimize sadece maliyet avantajı değil, süreci kolaylaştıran ve hızlandıran önerilerde de bulunmaktayız.