• Merkez Ofis
  • Şube
  • Telefon +90 212 665 30 38
  • Nuri Paşa Mah. Zeytinburnu/İstanbul
  • Telefon +90 212 665 30 38
  • Mimar Kemalettin Mah. Fatih/İstanbul

UMT Hikayesi

UMT Lojistik2010’da İstanbul’da kurulan TRANSTAR Turizm Nakliyat İthalat İhracat ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti faaliyetini UMT  Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi olarak devam ettirmektedir. Şirketimiz uzun süredir Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve diğer eski Sovyetler Birliği üye ülkelerindeki yüzlerce müşterilere kargo taşımacılığı, ithalat ihracat hizmetleri vermektedir.

Ticaret amaçlı taşınması ve iletilmesi gereken ürün, eşya ya da farklı malzemelerin yerine ulaştırılması amacı ile hizmet veren firmamız, özellikle insan ve çevre sağlığı için tehlikeli olabilecek maddelerin taşımacılığı için güven ortamı yaratarak çalışmalarını yürütmektedir.

Özellikle hava kargo taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra, karayolu kargo, deniz yolu kargo hizmetlerini de sürdüren şirketimiz, umut ilkesi ile birlikte müşteri memnuniyetine özen göstererek hareket etmektedir.

Güler yüzlü ve müşteriler ile iletişimlerde başarılı olan ekibimiz, tebessüm eşliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaklaşık 8 yıldan fazla süredir sektörde kalıcı çözümler üreten şirketimiz, hava yolu taşımacılık hizmetlerinin dışında karayolu taşımacılık ihtiyaçları içinde çözüm üretmektedir. Konteyner malzeme veya yapı çeşitleri için haftalık düzenli olarak deniz yolu taşımacılık işlemlerinin de yer aldığı hizmetlerimiz arasında, çeşitli gıdaların zamanında ulaştırılabilmesi için bozulabilir kargo seçenekleri de yer almaktadır.

Uzman kadro ile birlikte çalışmalarına aralıksız olarak devam eden şirketimiz, eczane ya da ilaç şirketleri içinde ilaç taşımacılık ayrıcalıklarını sorunsuz olarak yerine getirmeye özen göstermektedir.

Uluslararası Şirketler İle Sunulan Taşımacılık Hizmeti

Dünyanın farklı bölgelerine zamanında ve sorunsuz teslimat avantajları ile taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz, ülkemizde merkez şirketi olmasının yanı sıra Rusya’nın  Moskova, Pyatigorsk, Kazan kentlerinde, Kırgızistan’nın Bişkek şehrinde ofisleri, deposu ve nümayendeliği bulunmaktadır.

Uluslararası taşımacılık işlemlerine yer veren kadromuz, ürün ya da malzemelerin güvenlilik ilkesi ile taşınmasının dışında, müşterilerimizin hizmetlerden memnun kalmasına özen göstererek, hizmet ağını genişletme hedefindedir.

Mutlu Müşteri İlkesi İle Sunulan Hava Kargo Taşımacılığı

Gerçek anlamda kaliteli hizmet sunma hedefinde olan şirketimiz, ithalat ve ihracatlar için sunduğu UMT hava kargo taşımacılığı hizmetlerinde, müşterilerimizin mutlu olmasına özen göstermektedir.
Kargo taşımacılık personellerimizden, yönetim ekibimize kadar tüm kadromuzun özen gösterdiği müşteri memnuniyeti, hizmet ağımızın daha da genişlemesine neden olmaktadır.

Aynı zamanda cenaze taşımacılık işlemleri içinde hizmet sunan kadromuz, yurtiçi ve yurt dışı teslimat seçeneklerini sorumlu kadro ile sürdürmektedir.

Çeşitli ulaştırma hizmetlerinin de bulunduğu şirketimizde, trafik derdi olmaksızın motorlu kurye avantajlarına da yer verilmektedir.

Özel firma veya şirketlerin katılmak istediği fuar veya organizasyonlar için taşımacılık ayrıcalıklarının da bulunduğu hizmetlerimizde, yurt içi ve yurt dışında ürün veya eşyaların hatasız olarak taşınması mümkündür.

UMT Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi Uluslararsı Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi olmakla Türk Hava Yolları’nın Yetkili Acentasıdır.

IATA üyesi olması UMT’nin bütün hava yolları ile uluslararası hava taşımacılığı imkanı tanımaktadır. Şirketimiz müşterilerimize taşımacılığın yanı sıra Avrupa ülkeleri, Birleşik  Devletler Topluluğu (Rusya, Kazakistan, Beyaz Rusya vb.) ülkelerinde gümrükleme hizmetleri de sunmaktadır.

U

Umut

Umut, Şirketimizin en elzem varlık halidir, şirket çalışanları, şirket içi iletişimin ve yardımlaşmanın yanı sıra müşteri ile yapılan iletişim de bu hassasiyeti göstermektedir.
M

Mutluluk

Müşteri memnuniyeti, müşterinin mutluluğu şirketimizin temel prensiplerinin merkezinde yer almaktadır. Birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.
T

Tebessüm

Tebessümü,  başarıyı, gelişimi önemsiyor ve bunun için kendimizi geliştiriyoruz. İyi. En iyinin düşmanıdır. Deyip çalışmalarımızı, dinamizm ekseninde sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Hava Kargo

Minimum kargodan komple charter uçak kiralamalarınıza kadar tüm hava yolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yer garantisi ve ekonomik imkanlar sağlıyoruz

Deniz Kargo

Geniş ve güçlü ağımız ile Türkiye‘den tüm dünya limanlarına ve tüm dünya limanlarından tüm Türkiye’ye deniz yolu taşımacılığı çözümleri sunuyoruz

Karayolu Kargo

Karayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınızı tam zamanında ve istenilen şekilde karşılıyoruz. Kargo sürecini en kullanışlı hale getirip esnek çözümler sunuyoruz

Bozulabilir Kargo

UMT Logistic bünyesindeki bozulabilir kargo taşıma süreçleri, kargoların içeriğini korumak ve bozulmalarını önlemek amacıyla özel olarak hazırlanır.

Fuar Taşımacılığı

Yurtiçi lojistik, fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım ve benzeri organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olur.

Değerli Kargo

Para, değerli eşya ve kıymetli evraklarınız, konusunda deneyim sahibi personellerimiz ile Türkiye’nin her yerine değerli kargo taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.